OVER: EEN ROEREND VERLEDEN

Een van de eerste Fanfareorkesten was Nos Jungit Apollo. In 2014 bestond deze Fanfare 150 jaar. Maar het was zeker niet de enige op dit gebied. Sint-Oedenrode is honderden musicerende inwoners rijk.

Het rijke verenigingsleven bracht menige keer veel volk op de been. Het begint natuurlijk al bij de jeugd, die op allerlei manieren veel kansen is geboden om zich te ontplooien.

Ook toneelverenigingen zorgen tot op de dag van vandaag voor veel vermaak. Rooi heeft nog steeds een aantal zeer actieve toneelverenigingen.

Het marktplein is het epicentrum van alle soorten vermaak. Op en rond de Markt is sinds jaar en dag vaak iets te beleven. Natuurlijk ontbreken de jaarlijkse kermis en de tent voor het jeugdcarnaval hier niet.